Dňa 23. júna 2010 sa verejný ochranca práv na pozvanie primátora mesta Banská Bystrica zúčastnil riadneho zasadnutia Klubu primátora na Donovaloch, na ktorom informoval predstaviteľov verejnej správy, podnikateľskej obce a neziskových organizácií o pôsobnosti, právomociach a práci verejného ochrancu práv v regiónoch Slovenskej republiky.
Verejný ochranca práv na riadnom zasadnutí klubu primátora Banskej Bystrice
23. 6. 2010
Ďalšie články
10. jún
Dostupnosť bezplatného ošetrenia zubného kazu v základnom prevedení zostáva problematická
Zobraziť článok
10. jún
Nezistil som protiústavnosť obmedzenia vlastníctva v chránených územiach 4. a 5. stupňa ochrany.…
Zobraziť článok
9. jún
O právach pacientov, poplatkovej fantázii v zdravotníctve a dostupnosti liečby
Zobraziť článok