Vo štvrtok 10. decembra 2009 sa na pozvanie podpredsedu vlády a ministra vnútra Slovenskej republiky zúčastnil verejný ochranca práv Vianočného koncertu Hudby Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, ktorý sa konal v priestoroch Slovenského rozhlasu v Bratislave.
Verejný ochranca práv na vianočnom koncerte v Bratislave
10. 12. 2009
Ďalšie články
10. jún
Dostupnosť bezplatného ošetrenia zubného kazu v základnom prevedení zostáva problematická
Zobraziť článok
10. jún
Nezistil som protiústavnosť obmedzenia vlastníctva v chránených územiach 4. a 5. stupňa ochrany.…
Zobraziť článok
9. jún
O právach pacientov, poplatkovej fantázii v zdravotníctve a dostupnosti liečby
Zobraziť článok